option-span
Слайдер Блок 4
Слайдер Блок 4
Слайдер Блок 5
Слайдер Блок 5
Слайдер Блок 1
Слайдер Блок 1
Що таке бішофіт?
Що таке бішофіт?

Бішофіт Полтавський – це природний кристалічний полімінерал Пермського періоду. Завдяки великій глибині залягання, він був надійно захищений протягом 250 млн. років природним бар'єром від проникнення токсинів і шкідливих домішок. У світі Бішофіт також відомий як Сіль Мертвого моря, але з більш чистим і багатим складом.

      Завдяки хімічній формулі (МgCl2 • 6H2O), він легко розчиняється у воді, стаючи прозорою рідиною, маслянистої консистенції, що не має запаху, жовтуватого кольору, т. зв. Магнієве масло. Основним компонентом Бішофіту є хлорид магнію (95-96%).

      Бішофіт також містить сульфат кальцію, хлорид кальцію, гідрокарбонат кальцію, хлорид натрію (із загальним вмістом мінералів 400-450 г/л), натрій, йод, залізо, бромід, діоксид кремнію, молібден, титан, літій, а також сліди майже всіх хімічних елементів періодичної таблиці. 

Про нас

Інтернет-магазин офіційного виробника Бішофіт Полтавський!

ТМ Bisheffect – be perfect!

 

У нас є все для вашої краси і здоров'я:

У нас ви купуєте тільки оригінальну продукцію від виробника ТОВ "Жардін Косметік". Виробництво нашої косметичної продукції відповідає вимогам стандарту ISO 22716: 2007 GMP, що підтверджено сертифікатом № UA 228830 від Bureau Veritas Certification.

В основі всієї лінійки - унікальний мінерал - Бішофіт Полтавський!

Це - природна сіль древнього океану, збережена природою більше 250 мільйонів років на глибині 2500 м! А ви знали, що раніше моря і океани були хлоридно-натрієвими, як зараз, а хлоридно-магнієвими? Саме в них зароджувалася життя на планеті! Саме хлористий магній людський організм сприймає як правильний мінерал, і саме тому природний хлористий магній (Бішофіт Полтавський) настільки ефективний!

Якщо наш товар виявиться неефективним для вас - ми повернемо вам витрачені гроші!

Продукція Бішофіт Полтавський випускається з 2000 року, мільйони наших споживачів задоволені якістю і рекомендують нас своїм друзям! Ви також можете стати нашим постійним клієнтом, і отримувати продукцію з відчутними знижками;) Ми працюємо для вас по всій Україні! З нами надійно!

Кошик
Бишофит Полтавский
(050) 213 50 50; (067) 213 50 50 Зворотній дзвінок  
Купити в 1 клік
Цим підтверджую, що я ознайомлений і згоден з умовами оферти і політики конфіденційності.